Movies
Ratings
579
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
May 18Rated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Minuscule: Valley of the Lost AntsRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
RinguRated ★ 2.5