Titles you rated
Kizumonogatari Part 3: ReiketsuRated ★ 1.5
Fate/Grand Order Final Singularity - Grand Temple of Time: SolomonRated ★ 2.0
Kizumonogatari Part 2: NekketsuRated ★ 1.5
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 2.0
King of PrismRated ★ 2.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 2.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 1.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 3.0
The Legend of HeiRated ★ 2.5
Fate/Grand Order THE MOVIE Divine Realm of the Round Table: Camelot Paladin; AgateramRated ★ 1.5
Fate/Grand Order the Sacred Round Table Realm: CamelotRated ★ 1.5- Code Geass: Lelouch of the Rebellion - RebellionRated ★ 1.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - EmperorRated ★ 2.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 2.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 3.5
Kizumonogatari Part 1: TekketsuRated ★ 2.0
Code Geass: Akito the Exiled - The Wyvern ArrivesRated ★ 0.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 3.5