Titles you rated
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 3.0
Godzilla VS. KongRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Moving OnRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5