Titles you rated
AftersunRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5