Titles you rated
Little WomenRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
BANANA FISHRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0