Series
Ratings
149
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0- 원피스 22기Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0