Movies
Ratings
873
I'll See You in My DreamsRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
HavanaRated ★ 0.5- Paul, Apostle of ChristRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 3.0
DenialRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 2.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
The Boss Baby: Family BusinessRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 2.0
Black LightRated ★ 2.0
The Two PopesRated ★ 1.0
Taken 3Rated ★ 0.5
RoomRated ★ 1.0