Movies
Ratings
64
Now You See MeRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
MantisRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.5