Series
Ratings
45
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
FlexxCopRated ★ 4.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5