Movies
Ratings
283
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
GirlRated ★ 2.0
I Only Rest in the StormRated ★ 4.0
DraculaRated ★ 2.5
That Summer in ParisRated ★ 3.5
Phantoms of JulyRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
Vive L'AmourRated ★ 5.0
Marina Abramović: The Artist Is PresentRated ★ 4.0
Swimming PoolRated ★ 2.5
Belle de JourRated ★ 4.0
You Burn MeRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
From the Life of the MarionettesRated ★ 3.0
OrlandoRated ★ 3.5
CasablancaRated ★ 4.0