Series
Ratings
61- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.0