Titles you rated
IncendiesRated ★ 4.5
The Breaking IceRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
White BirdRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 2.5
The FallRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs: Dead AppleRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0