Titles you rated
 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0 Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5 Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
 His and Her CircumstancesRated ★ 3.5 His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
- MonsterRated ★ 4.0
 YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5 YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
 Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5 Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 4.0
 Link Click Bridon ArcRated ★ 3.5 Link Click Bridon ArcRated ★ 3.5
 Link Click Season 2Rated ★ 4.0 Link Click Season 2Rated ★ 4.0
 Link ClickRated ★ 4.0 Link ClickRated ★ 4.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
 The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.5 The Yakuza's Guide to BabysittingRated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 3.5 Attack on TitanRated ★ 3.5