Movies
Ratings
447
F1: The MovieRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
The KingRated ★ 2.0
MoneyballRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5