Movies
Ratings
34
F1: The MovieRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
RageRated ★ 4.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 1.0
UsRated ★ 4.0
Me and MeRated ★ 3.0
CallRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5