Series
Ratings
39
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 5.0
SK8 the InfinityRated ★ 1.0
Blue BoxRated ★ 1.0
The Judge from HellRated ★ 0.5
Big MouthRated ★ 1.0
Love AlarmRated ★ 0.5
WATCHERRated ★ 1.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0