Titles you rated
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
NARUTORated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Friends Season 7Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 2.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5