Movies
Ratings
202
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.0
Duck TownRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The Running ActressRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Two Distant StrangersRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Ayla: The Daughter of WarRated ★ 2.0