Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
WindtalkersRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.0
TremorsRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0