Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 5.0
RenfieldRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
20,000 Leagues Under the SeaRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
The Pursuit of PerfectionRated ★ 2.5
Attack of the Killer DonutsRated ★ 2.0
TitaneRated ★ 2.0
Red Mask KF94Rated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0