Titles you rated
ShopliftersRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
The Last WordRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
CandymanRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5