Titles you rated
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0