Series
Ratings
23
StrangerRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0