Series
Ratings
25
Hotel Del LunaRated ★ 2.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 1.0
City HunterRated ★ 2.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0