Series
Ratings
16- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
After the RainRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0