Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 4.0