Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.5
Assassination NationRated ★ 1.5
The FavouriteRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 5.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Suicide ShopRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 2.5
OseamRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0