Titles you rated
The ThroneRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
HugoRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0
1408Rated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0