Titles you rated
 Mickey 17Rated ★ 4.5 Mickey 17Rated ★ 4.5
 Perhaps LoveRated ★ 2.0 Perhaps LoveRated ★ 2.0
 SplitRated ★ 3.5 SplitRated ★ 3.5
 Three SistersRated ★ 4.0 Three SistersRated ★ 4.0
 JumanjiRated ★ 4.5 JumanjiRated ★ 4.5
 Frozen IIRated ★ 3.5 Frozen IIRated ★ 3.5
 Like Father, Like SonRated ★ 4.5 Like Father, Like SonRated ★ 4.5
 The Chef of South PolarRated ★ 4.0 The Chef of South PolarRated ★ 4.0
 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5 Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
 Hijack 1971Rated ★ 3.5 Hijack 1971Rated ★ 3.5
 Late Night With the DevilRated ★ 3.0 Late Night With the DevilRated ★ 3.0
 The First Slam DunkRated ★ 5.0 The First Slam DunkRated ★ 5.0
 The PhoneRated ★ 4.0 The PhoneRated ★ 4.0
 The Chronicles of EvilRated ★ 4.0 The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0 Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0 Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
 Wolf ChildrenRated ★ 4.0 Wolf ChildrenRated ★ 4.0
 Confession of MurderRated ★ 4.0 Confession of MurderRated ★ 4.0
 Perfect NumberRated ★ 3.5 Perfect NumberRated ★ 3.5
 Paranormal ActivityRated ★ 4.0 Paranormal ActivityRated ★ 4.0