Movies
Ratings
125
Mickey 17Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 3.0
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
PearlRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
StokerRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 4.0
FanaticRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.0
Bullet TrainRated ★ 1.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Gray ManRated ★ 2.0