Series
Ratings
115
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Vampire ProsecutorRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0