Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
The Children's HourRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Amores perrosRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0
Wild at HeartRated ★ 4.5
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
CrashRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
SecretaryRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.0