Series
Ratings
150- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 0.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
True BeautyRated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 4.0
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0