Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Typhoon ClubRated ★ 0.5
I Am What I AmRated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5