Titles you rated
Snow White with the Red HairRated ★ 2.5
Best MistakeRated ★ 2.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
School 2017Rated ★ 3.5
Best Mistake Season 1Rated ★ 2.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The First RespondersRated ★ 2.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.0
Big MouthRated ★ 3.5
The Good Bad MotherRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0