Movies
Ratings
180
The Exit 8Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5- Spying StarsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
6/45Rated ★ 4.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
Big DealRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- Prodigal Goes BackRated ★ 1.0
- PathRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5