Series
Ratings
10
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Old Fashioned CupcakeRated ★ 5.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 5.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0