Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0