Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The PiperRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0