Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 0.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 2.5
Reflection of YouRated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 2.0
The SinnerRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Girl From NowhereRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
High CookieRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0