Series
Ratings
127
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
SennaRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Tour de France: Unchained Season 2Rated ★ 3.5
Tour de France: Unchained Season 1Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5