Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.0