Series
Ratings
89
Chainsaw ManRated ★ 3.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 3.5
AggretsukoRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Fruits BasketRated ★ 2.5
Wind BreakerRated ★ 2.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5- GintamaRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Higurashi When They CryRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0