Titles you rated
ArahanRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Forever YoursRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
PROMARERated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.5
The Thief and the CobblerRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5