Titles you rated
CarnageRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
Central IntelligenceRated ★ 4.5
ZombilleniumRated ★ 2.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
Almost FamousRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 5.0
Azur & Asmar: The Princes' QuestRated ★ 3.0
The Lego MovieRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Pineapple ExpressRated ★ 5.0