Movies
Ratings
59
CoralineRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Ghost StationRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
RunRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Phineas and Ferb: The Fast and the PhineasRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 2.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5
SingRated ★ 2.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5