Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.0