Movies
Ratings
106
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
MegamindRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0- ApostleRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Old PartnerRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0