Movies
Ratings
69
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
SubmarineRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Superhero MovieRated ★ 2.5
DenialRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.5