Movies
Ratings
63
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0